Види масажу

1. Мить & nbsp; блаженства.

Експрес програма для   найзайнятіших. Відмінний варіант для   бажаючих зняти напругу під   час робочого дня. Класичний боді масаж, що переходить в   еротичну частина з   топлес красунею.
Тривалість програми 1 годину.

2. Оголене блаженство.

Пориньте в   блаженство чуттєвого класичного масажу, плавно переходить в   максимальне еротичне задоволення від   повністю голою дівчата.
Тривалість програми 1 годину.

3. Подвійний релакс.

Топлес дівчина в   міні трусиках. Еротичний боді масаж, доставить Вам   подвійне блаженство. За   це   час Ви   відпочинете душею і   тілом.
Тривалість програми 1 годину.

4. Оголена розкіш.

Повністю оголена розкішна дівчина, створить для   Вас   атмосферу повного подвійного задоволення при   допомоги боді масажу всього тіла.
Тривалість програми 1 годину.

5. Таємне бажання Вашого тіла.

Дві дівчини топлес, пестячи один одного для   Вашого естетичного задоволення, плавно переходять до   Вашому сексуальному тілу … Вони роблять Вам масаж з елементами еротики, на протягом години до   повного Вашого розслаблення.
Тривалість програми 1 годину.

6. Хазяїн життя.

Відчуйте себе господарем життя з   двома повністю оголеними дівчатами. Своєю сексуальністю і   майстерністю, завдяки еротичного боді масажу з   елементами лесбі-шоу, доведуть Вас   до   повного подвійного релаксу.
Тривалість програми 1 годину.

7. Душа дівчини.

Ви мрієте злитися душею і   тілом з   сексуальною красунею? Здійсніть свої бажання в   життя за   30хвилин.
Тривалість програми 30 хвилин. </ b>

8. Ексклюзив для   тіла.

Богиня любощів розслабить Вас еротичним боді масажем. Ласки і поцілунки Ваших найпотаємніших зон тіла, доставлять Вам перший релакс … Після Ви зможете доторкнутися до душі і тілу дівчини, отримавши повне задоволення.
Тривалість програми 1 годину.

9. Тривалий релакс.

Ласкава і ніжна дівчина занурить Вас в світ тривалого релаксу. Еротичний боді масаж розслабить Ваше тіло, ласки рук і губ дівчата змусять Вас тремтіти від задоволення і блаженства, після Ви зіллється в екстазі душевної близькості тілами кілька разів.
Тривалість програми 1,5 години.

10. Масаж Пані.

Владна Пані доставить бурю емоцій від жорсткого масажу з застосуванням різного тематичного інвентарю, гарячого воску і різних наказів. В кінці за хорошу поведінку вона нагородить вас бурим релаксом.
Тривалість програми 1 годину.

11. Масаж Лінгама.

Цей масаж практикується вже   більше 2000 років   і   є однією з   кращих процедур для   продовження чоловічого здоров'я. Масаж Лінгама – НЕ   просто механічна дія на   шкіру, а   справжня філософія, спрямована на   максимальне розслаблення і   наповнення організму енергією. Цей масаж спрямований на   поліпшення і   посилення статевої функції. Своїми пальчиками масажистка пройде по   всім точкам з   застосуванням різних технік, що   подарує вам   незабутні відчуття. Фахівці стверджують, що   Лінгама – це   ефективний спосіб зняти напругу, підвищити самооцінку і   поліпшити психічне здоров'я.
Тривалість програми 15 хвилин.

12. Обмін ролями.

Подаруйте собі можливість відповісти дівчині взаємністю і   доставте їй   задоволення своїми дотиками. Обмін ролями — це   саме те, що   Ви   шукали. Пробігаючи руками по   вигинів її   тіла Ви   подаруйте феєрверк емоцій не   тільки собі, але   і   Вашій партнерці.
Тривалість програми 15 хвилин.

13. Гурман.

Урологічний масаж   — програма для   чоловіків, які стежать за   своїм здоров'ям. Цей масаж сприятливо впливає на   потенцію, нормалізує тонус м'язів передміхурової залози та   покращує циркуляцію крові.
Тривалість програми 30 хвилин.

14. Foot-фетиш

Маєте схильність до   жіночим ніжкам? У   нас   є для   вас   особлива програма. Наші дівчата дуже вміло пестять чоловічі тіла своїми ніжними пальчиками. Техніка еротичного релаксу з   використанням стоп доставить вам   ні   з   ніж &nbsp, не   порівнянне задоволення!
Тривалість програми 30 хвилин.

15. Сніжна королева.

Пікантний, чуттєвий масаж льодом, побудований на   контрасті температур, здатний подарувати тілу невимовне задоволення. В   нашому масажному салоні ви   дізнаєтеся, що   таке поцілунок Снігової королеви! Він   поєднує в   собі полум'я еротики і   крижану прохолоду, після якої гостя знову накриває гаряча хвиля сексуального задоволення.
Тривалість програми 45 хвилин.